MORNA WINE BAR & GALLERY

VÝBĚR ČESKÝCH A MORAVSKÝCH VÍN & ARCHIV SOMMELIÉRA

 

————  WINE DEGUSTATION  ————

 

Gratinated chicken breast in herb crust with creamy spinach leafs, herb demi glace sauce & mashed potatoes with safron and parsley 169CZK / 6.30EUR

 

 

———— RUM & CIGAR EVENT  ————

 

Gratinated chicken breast in herb crust with creamy spinach leafs, herb demi glace sauce & mashed potatoes with safron and parsley 169CZK / 6.30EUR

V hotelovém renesančním sklepení z 16. století byl nově otevřen designový vinný sklep s moderním industriálním interiérem, ve kterém také uplatníte 10% slevu na veškeré služby. K dispozici je zde standardně 12 míst k sezení u 6 stolů s funkčním wine barem, který vybízí k romantickému posezení se sklenkou dobrého vína v diskrétním tichém prostředí. Tento jedinečný prostor slouží dle požadavků hostů mnoha různým účelům. Je velmi vhodný pro uzavřené společnosti, privátní oslavy, rauty, degustace nebo podniková školení s kapacitou až 25 osob.Ve sklepení pořádáme pravidelně umělecké vernisáže s občerstvením, jichž se mohou naši hoteloví hosté také účastnit. Hlavní důraz však klademe na nezapomenutelné gurmetské zážitky s naším hotelovým sommeliérem. Neváhejte si proto zarezervovat některé řízené degustace, které vás provedou výběrem kvalitních českých a moravských vín od malých a středních vinařů a tím nejlepším z našeho archivu. Ochutnávky vín jsou na přání gastronomicky doplněny drobnými chuťovkami šéfkuchaře Czech Slovak Restaurant & Lounge. Kromě vín můžete se sommeliérem otestovat také zahraniční rumy a různé druhy doutníků. Otvírací doba je flexibilní, personál vám může být k dispozici až do ranních hodin.

 

 

VINNÉ DEGUSTACE & SOMMELIÉRSKÉ KURZY

Pokud byste chtěli navštívit certifikované vinné kurzy se sommeliérem, nebo se účasnit řízené degustace, doporučujeme zakoupit si zvýhodněný balíček z naší speciální nabídky. Velmi oblíbená jsou zejména mnohachodová degustační menu, založená na párování vín s konkrétními jídly a jejich vzájemném působení. Zažijte gradaci chutí, jimiž vás sommeliér odborně provede. V nabídce jsou tyto degustace: Československá Moderna, Experimentální Fusion, Francouzské De Luxe. Kromě kulinářského zážitku se dozvíte i spoustu zajímavostí, rozšíříte si vaše gurmetské obzory, a také obdržíte certifikát, kterým překvapíte své přátele.

 

 


NABÍDKA VÍN & DROBNÝCH POKRMŮ


 

Moderní gastronomie v Morna Art & Wine gallery 

Náš nově otevřený wine bar v historickém sklepení z 16. století přínáší jedinečnou koncepci Art & Wine, ve které se snažíme o propojení inovativního uměleckého prostředí se součanou moderní gastronomií. V průběhu degustací máte možnost ochutnat širokou škálu tuzemských vín, zahraničních lihovin i doutníků.

 

— Jindřich Kratochvíl designer    

  


Hotel U Kříže je střediskem zážitkové gastronomie

Žijeme světem gastroturistiky a proto vám v našem hotelu přinášíme mnoho možností stravování. Restaurant U Kříže se zaměřuje na to nejoblíbenější z mezinárodní kuchyně, Czech Slovak Restaurant & Lounge nabízí moderní degustační menu a Morna Wine Bar archiv vín hotelového sommeliéra.   

 

• Check our TripAdvisor


 

Reservations

Reception: +420 257 312 523

Email: hotel@ukrize.com

Restaurant opening hours

11:30 - 23.00 

LUXURY PACKAGES AND OFFERS

{ close }

BOOK HERE AND SAVE

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.