RESTAURANT U KŘÍŽE

RODINNÝ RESTAURANT Z NEJLEPŠÍ PRAŽSKÉ PADESÁTKY

 

————  STAROČESKÁ ROMANTIKA  ————

 

 Prožijte s námi romantický večer v útulném prostředí & Vychutnejte si tématické pětichodové menu
BOOK NOW -10% OFF read more

Náš rodinný restaurant se nachází na místě bývalé malostranské pekárny v domě z 16. století s výhledem do petřínského parku s Hladovou zdí a pomníkem obětem komunismu od O. Zoubka. Restaurant má ideální výchozí polohu při procházce na Pražský hrad nebo Petřínskou rozhlednu, jejíž lanovka má stanici pouhých pár metrů od nás. Restaurant s malebným designovým interiérem s pražskými motivy pohodlně pojme při běžném provozu 30 hostů. V případě společenské akce jakými jsou svatby, narozeniny, rauty a degustační večery, je možné připravit tabule až pro 40 osob. Mladý personál s celou naší rodinou se denně snaží co nejlépe uspokojit přání hostů, kteří nás díky tomu již několik let řadí mezi TOP 50 restaurant v Praze.

 

ČESKÁ KLASIKA S DOMÁCÍM PIVEM & MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

V restaurantu U Kříže podáváme to nejoblíbenější z naší tradiční kuchyně i světové gastronomie. Vychutnat si můžete nejen české speciality z kvalitních surovin podle tradiční receptury, ale také pravou domácí pizzu a pastu, burgery, sezónní saláty, výborné steaky z grilu, či sladkosti od naší skvělé cukrářky. Hosté se k nám též rádi vracejí na naše domácí speciální pivo Zlatý Kříž, které si mohou dát pouze u nás. Oceňují také působení známého pražského sommeliéra, který v restaurantu U Kříže pravidelně vybírá a prezentuje ty nejlepší ročníky vín od malých a středních vinařů. V průběhu celého roku pro vás rovněž připravujeme sezónní a tematická menu, která vám naservíruje přátelská a ochotná obsluha.

 

 


 JÍDELNÍ LÍSTEK & NABÍDKA NÁPOJŮ


 

Rodinný Restaurant s romantickou atmosférou

Jedinečný design interiéru restaurantu s pražskou tématikou vás očaruje svojí hrou světel hlavně večer, kdy se budete cítit jako při procházce noční středověkou Prahou. V teplých letních dnech, ve kterých se navíc otevírají francouzská okna, připomíná nasvícený restaurant pergolu u kvetoucího sadu.

 

— Šimona Kratochvílová restaurant manager

   


Jsme TOP 50 Restaurant na TripAdvisor

Moc děkujeme našim spokojeným hostům, kteří nás hodnotí na cestovatelském serveru TripAdvisor, kde se umísťujeme mezi 50 nejlepšími restauracemi v Praze. Spokojení návštěvníci vysoce oceňují naše služby, kvalitu jídla i profesionální a příjemný servis, který se vždy snaží maximálně vyhovět vašim přáním. 

 

CHECK OUR TRIPADVISOR


 

Reservations

Reception: +420 257 312 523

Email: hotel@ukrize.com

Restaurant opening hours

12:00 - 23.00

LUXURY PACKAGES AND OFFERS

{ close }

BOOK HERE AND SAVE

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.